Kontakta oss

KONTAKTINFORMATION

Skicka en förfrågan — vi hör gärna från er!

Skriv till oss 24/7. Ofta kan vi svara inom kort tid.

Filter by

Adresse:

Postnummer:

Telefon:

E-post:

Org.No.:

Slotsgade 65b

DK-3400 Hillerød

+46 770 220 940

info@modulo.systems

32828523

Det är alltid trevligt att kunna sätta ett ansikte på den personen som man talar med.

Detta är Modulo systems team av dedikerade konsulter som svarar på alla frågor och som ombesörjer att vi levererar bästa möjliga service till er!

Kurt-small

Kurt Berggrund

Kurt Berggrund är Modulo Systems landschef i Sverige och Norge Kurt erbjuder värdeskapande sparring och rådgivning när återvinningscentraler behöver tänkas om och effektiviseras, och har under de senaste tio åren varit direkt involverad i de flesta av våra projekt som har genomförts i båda länderna. Kontakta mig gärna för ett icke-bindande samtal om dina utmaningar eller om de nuvarande avfallssystemen behöver ses över eller förnyas.

Ni når han på:
kurt@modulo.systems
Tlf. 770 220 940
Mobil +47 9769 9093

Lars-small

Lars Steen-Jørgensen

lars@modulo.systems

+45 2819 3373

Bent-small

Bent Vindmar

bent@modulo.systems

+45 2171 4542

Jannik-small

Jannick Andreassen

jannick@modulo.systems

+45 8145 0010

mahmed-small

Mehmet Cakir

mehmet@modulo.systems

+45 33601249

Jan-small

Jan Knudsen

jan@modulo.systems

+45 3360 2295

jukka-small

Jukka Alanne

jukka@modulo.systems

+358 40 7024160

hannu

Hannu Halme

hannu@modulo.systems

+358 44 9700625

Nick2B

Nick Bavnhøj

nick@modulo.systems

+45 5195 5508

Helene

Helene Vindmar

helene@modulo.systems

+45 3360 2315

BIK

Birgitte Fuglsang Klemp

birgitte@modulo.systems

+45 7870 8140