Du er altid velkommen til at kontakte os. Du kan ringe til os på telefon 70 25 33 44, sende en mail – eller du kan udfylde kontaktformularen nederst på siden, så vil vi kontakte dig hurtigst muligt.

Det er altid rart at sætte et ansigt på den person du taler med.

Modulo System’s team af dedikerede konsulenter svarer på alle spørgsmål, og sørger for at levere den bedst mulige service til dig.

Jannik-small

Jannick Andreassen

Træf ham på:
jannick@modulo.systems
Tlf. 8145 0010

Lars-small

Lars Steen-Jørgensen

lars@modulo.systems

+45 2819 3373

Bent-small

Bent Vindmar

bent@modulo.systems

+45 2171 4542

mahmed-small

Mehmet Cakir

mehmet@modulo.systems

+45 3360 1249

Jan-small

Jan Knudsen

jan@modulo.systems

+45 3360 2295

Kurt-small

Kurt Berggrund

kurt@modulo.systems

+47 9769 9093

jukka-small

Jukka Alanne

jukka@modulo.systems

+358 40 7024160

hannu

Hannu Halme

hannu@modulo.systems

+358 44 9700625

Nick2B

Nick Bavnhøj

nick@modulo.systems

+45 5195 5508

Helene

Helene Vindmar

helene@modulo.systems

+45 3360 2315

BIK

Birgitte Fuglsang Klemp

birgitte@modulo.systems

+45 7870 8140

Filter by

Adresse:

Postnummer:

Telefon:

E-mail:

CVR.:

Slotsgade 65b

DK-3400 Hillerød

+45 7025 3344

info@modulo.systems

32828523

KONTAKTFORMULAR

Du er altid velkommen til at kontakte os. Du kan ringe til os på telefon 70 25 33 44, sende en mail til: info@modulo.systems eller du kan udfylde nedenstående formular, så vil vi kontakte dig hurtigst muligt. Vi ser frem til at høre fra dig.