KONTAKTINFORMATION

Send oss en melding – vi vill gjerne høre fra dere!

Skriv til oss 24/7, ofte kan vi svare med det samme.

Filter by

Adresse:

Postnummer:

Telefon:

E-post:

Org.No.:

Slotsgade 65b

DK-3400 Hillerød

+46 770 220 940

info@modulo.systems

32828523

Det er alltid hyggelig å sette et ansikt på den personen man taler med.

Dette er Modulo Systems´s team av dedikerte konsulenter som svarer på alle spørsmål, og som sørger for at vi leverer best mulig service til deg som kunde!

Kurt-small

Kurt Berggrund

Kurt Berggrund er Modulo Systems landssjef i Norge og Sverige. Kurt tilbyr verdiskapende sparring og rådgivning når gjenvinningsstasjoner må tenkes om og effektiviseres, og har de siste 10 årene vært direkte involvert i de fleste av våre prosjekter som er gjennomført i begge land. Kontakt meg gjerne for en uforpliktende samtale om utfordringene dine, eller om dagens avfallsordninger må gjennomgås eller tenkes om.

Dere kontakter han på:
kurt@modulo.systems
Tlf. +47 2365 4901
Mobil +47 9769 9093

Lars-small

Lars Steen-Jørgensen

lars@modulo.systems

+45 2819 3373

Bent-small

Bent Vindmar

bent@modulo.systems

+45 2171 4542

Jannik-small

Jannick Andreassen

jannick@modulo.systems

+45 8145 0010

mahmed-small

Mehmet Cakir

mehmet@modulo.systems

+45 33601249

Jan-small

Jan Knudsen

jan@modulo.systems

+45 3360 2295

jukka-small

Jukka Alanne

jukka@modulo.systems

+358 40 7024160

hannu

Hannu Halme

hannu@modulo.systems

+358 44 9700625

Nick2B

Nick Bavnhøj

nick@modulo.systems

+45 5195 5508

Helene

Helene Vindmar

helene@modulo.systems

+45 3360 2315

BIK

Birgitte Fuglsang Klemp

birgitte@modulo.systems

+45 7870 8140