KONTAKTINFORMASJON

Send oss en epost — vi vil gjerne høre fra dere!

Skriv til oss 24/7, ofte får du svar med det samme.

Filter by

Adresse:

Postnummer:

Telefon:

E-mail:

Org.No.:

Slotsgade 65b

DK-3400 Hillerød

+45 7025 3344

info@modulo.systems

32828523

Det er alltid hyggelig å kunne sette et ansikt på den personen som du taler med.

Dette er Modulo Systems team av dedikerte konsulenter som svarer på alle spørsmål, og som sørger for at vi leverer best mulig service til dere!

Lars-small

Lars Steen-Jørgensen

lars@modulo.systems

+45 2819 3373

Bent-small

Bent Vindmar

bent@modulo.systems

+45 2171 4542

Jannik-small

Jannick Andreassen

jannick@modulo.systems

+45 8145 0010

mahmed-small

Mehmet Cakir

mehmet@modulo.systems

+45 8145 1010

Jan-small

Jan Knudsen

jan@modulo.systems

+45 3360 2295

Kurt-small

Kurt Berggrund

kurt@modulo.systems

+47 9769 9093

jukka-small

Jukka Alanne

jukka@modulo.systems

+358 40 7024160

hannu

Hannu Halme

hannu@modulo.systems

+358 44 9700625

Nick2B

Nick Bavnhøj

nick@modulo.systems

+45 5195 5508