Olet aina tervetullut ottamaan meihin yhteyttä. Voit soittaa meille numeroon +45 70 25 33 44, lähettää sähköpostia – tai voit täyttää yhteydenottolomakkeen sivun alareunassa ja otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

On kohteliasta katsoa keskustelukumppania silmiin.

Modulo betonin konsulttitiimi vastaa kaikkiin kysymyksiin ja varmistaa parhaan mahdollisen palvelun antamisen.

jukka-small

Jukka Alanne

jukka@modulo.systems

+358 40 7024160

hannu

Hannu Halme

hannu@modulo.systems

+358 44 9700625

Lars-small

Lars Steen-Jørgensen

lars@modulo.systems

+45 2819 3373

Bent-small

Bent Vindmar

bent@modulo.systems

+45 2171 4542

Jannik-small

Jannick Andreassen

jannick@modulo.systems

+45 8145 0010

mahmed-small

Mehmet Cakir

mehmet@modulo.systems

+45 3360 1249

Jan-small

Jan Knudsen

jan@modulo.systems

+45 3360 2295

Kurt-small

Kurt Berggrund

kurt@modulo.systems

+47 9769 9093

Nick2B

Nick Bavnhøj

nick@modulo.systems

+45 5195 5508

Helene

Helene Vindmar

helene@modulo.systems

+45 3360 2315

BIK

Birgitte Fuglsang Klemp

birgitte@modulo.systems

+45 7870 8140

Filter by

Osoite:

Postinumero:

Puhelin:

Sähköposti:

Y-tunnus:

Slotsgade 65b

DK-3400 Hillerød

+45 7025 3344

info@modulo.systems

32828523

YHTEYDENOTTOLOMAKE

Olet aina tervetullut ottamaan meihin yhteyttä. Voit soittaa meille numeroon +45 70 25 33 44, lähettää sähköpostia – tai voit täyttää yhteydenottolomakkeen sivun alareunassa ja otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.