KONTAKTOPLYSNINGER

Send os en besked — vi vil gerne høre fra dig!

Skriv til os 24/7, ofte får du svar med det samme.

Filter by

Adresse:

Postnummer:

Telefon:

E-mail:

Cvr.:

Slotsgade 65b

DK-3400 Hillerød

+45 7025 3344

info@modulo.systems

32828523

Det er altid rart at sætte et ansigt på den person du taler med.

Dette er Modulo System’s team af dedikerede konsulenter der svarer på alle spørgsmål, og sørger for at vi leverer bedst mulig service til dig!

Lars-small

Lars Steen-Jørgensen

lars@modulo.systems

+45 2819 3373

Bent-small

Bent Vindmar

bent@modulo.systems

+45 2171 4542

Jannik-small

Jannick Andreassen

jannick@modulo.systems

8145 0010

mahmed-small

Mehmet Cakir

mehmet@modulo.systems

+45 8145 1010

Jan-small

Jan Knudsen

jan@modulo.systems

+45 3360 2295

Kurt-small

Kurt Berggrund

kurt@modulo.systems

+47 9769 9093

jukka-small

Jukka Alanne

jukka@modulo.systems

+358 40 7024160

hannu

Hannu Halme

hannu@modulo.systems

+358 44 9700625